Mos do plasi sherri! Bora Zemani ngacmon live futbollistin e njohur, si do të reagojë gruaja e tij tani? – AlpeGossip
Mos do plasi sherri! Bora Zemani ngacmon live futbollistin e njohur, si do të reagojë gruaja e tij tani?

Mos do plasi sherri! Bora Zemani ngacmon live futbollistin e njohur, si do të reagojë gruaja e tij tani?

E ftuar sot në “Xing me Ermalin”, Bora Zemani u bë pjesë e rubrikës “Pyetje nga Facebook-u” dhe një prej pyetjeve interesante nga fansat ishte: “Nëse do kishte mundësi të martohej me një futbollist nga Kombëtarja, cilin do zgjidhje?”

Bora refuzoi të përgjigjej duke u shprehur se i ka kolegë ndërsa moderatori Ermal Mamaqi insistoi që ajo të thoshte një emër, por Bora vazhdoi të këmbëngulte që nuk do zgjidhte asnjërin.

Kështu, Ermal Mamaqi ja bëri pyetjen ndryshe Borës. “Nga këta që janë të martuar, nëse nuk do ishin të martuar, kë do zgjidhje? “,e pyeti moderatori.

“Lorik Cana”, tha Bora më në fund, duke shtuar se ai është shpëtimi i çdo femre. Si do reagojë gruaja e Lorikut pas kësaj deklarate?