SEZONI I PLAZHIT/ Ja përse ju duhet patjetër kjo ngjyrë flokësh (FOTO) – AlpeGossip
SEZONI I PLAZHIT/ Ja përse ju duhet patjetër kjo ngjyrë flokësh  (FOTO)

SEZONI I PLAZHIT/ Ja përse ju duhet patjetër kjo ngjyrë flokësh (FOTO)

Modeli ombre i flokëve rezultoi ai më jetëgjati dhe siç e ka nisur, s’do të dalë më kurrë jashtë mode. Është zgjedhja perfekte, për ato që duan të bëhen bjonde, por jo plotësisht. Në fakt, çfarë duan është një miksim i bukur i rrënjës së errët me funde që hapen. Çfarë t’i tregoni parukieres suaj në takimin e radhës? Këto modele!

Bjonde me hije bruneje. Kështu s’do të ndiheni as të presionuara për të zgjedhur.

Ciara mund t’i bëjë si të dojë flokët dhe të duket po një yll, por s’ishte kjo çështja. Ky model ombre-je ëshë frymëzim!

Nëse  doni një ndryshim drastik në jetën tuaj, ky është! Ngjyra perfekte për prerjen bob është kjo dhe asgjë tjetër!

Nëse jeni besnikë të ombre-s tradicionale, urdhëroni. Rrënja e errët, fundet ngjyrë mjalt.

Mos e nis plazhin pa këto flokë!