PRITJA MBAROI/ Data e publikimit të këngës së Loredanës dhe Don Xhonit erdhi! – AlpeGossip
PRITJA MBAROI/ Data e publikimit të këngës së Loredanës dhe Don Xhonit erdhi!

PRITJA MBAROI/ Data e publikimit të këngës së Loredanës dhe Don Xhonit erdhi!

Dy artistë shumë të kërkuar dhe të dashur nga publiku janë Loredana dhe Don Xhoni. Në fillim, pasi dyshja po shihej shumë e afërt, të gjithë dyshuan se ishin në fillim të një romance, pasi shfaqeshin shpesh nën shoqërinë e njëri-tjetrit.

Ai ishte prezent në koncertet e Loredanës dhe kënduan një pjesë të këngës “Nëse Don”. Më pas reperja i dhuroi atij disa bluza të sajat, ku shumë prej fansave dyshuan se ky mund të ishte dhe thjesht një bashkëpunim dhe ashtu ndodhi.

Të gjitha fjalët për një lidhje të mundshme, u hodhën poshtë pasi ata postuan një InstaStory ku konfirmuan që shumë shpejt do të vinte një bashkëpunim prej tyre.

Mesa duket artistët preferojnë të japin lajmet e rëndësishme me anë të postimeve të “story” në Instagram. E sigurisht që këtë edhe këtë herë nuk kishte si të shkonte ndryshe, ata e kanë publikuar në InstaStory datën e lançimit të këngës së tyre më të re me titull, “Gjuj për to”.

Fillimisht ka qenë Don Xhoni ai që e ka postuar duke e përmendur atë për ta dhënë ajo vetë datën e publikimit, e cila është 12 nëntor.
Një lajm i tillë padyshim që na gëzoi të gjithëve dhe mezi presim që të dëgjojmë çfarë ka gatuar dyshja!