“E PATË REAGIMIN E TIJ?” Paloma komenton Donaldin: Nuk e prisja – AlpeGossip
“E PATË REAGIMIN E TIJ?” Paloma komenton Donaldin: Nuk e prisja

“E PATË REAGIMIN E TIJ?” Paloma komenton Donaldin: Nuk e prisja

Përgjatë spektaklit të mbrëmshëm të ‘’Big Brother Vip’’, publiku pati mundësinë të shpëtonte nga nominimet dy nga konkurentët e tyre më të preferuar.

Bnaorët që e përfituan këtë benefit nga ‘’Vëllai i Madh’’ ishin Graniti dhe Paloma.

Pas këtij vendimi, Paloma u shpreh se nuk e priste aspak që të ishte e preferuara e publikut por nga ana tjetër tha edhe se kjo gjë e ndihmoi për të kuptuar se cili nga banorët nuk u tregua  entuziast për qëndrimin e saj.

Pash fytyrat e disa personave dhe jam zhgënjyer shumë. Donaldi u pre sapo dëgjoi emrin tim dhe nuk e prisja aspak nga ai’’,- tha Paloma.