Ndoshta Ermal Mamaqi e kishte harruar, por ja si ia kujton Beatrix historinë e tij me… (FOTO) – AlpeGossip
Ndoshta Ermal Mamaqi e kishte harruar, por ja si ia kujton Beatrix historinë e tij me… (FOTO)

Ndoshta Ermal Mamaqi e kishte harruar, por ja si ia kujton Beatrix historinë e tij me… (FOTO)

Beatrix prej pak kohësh është distancuar nga muzika dhe duket sikur po preferon t’i përkushtohet vetes.

Ashtu si një pjesë e mirë e personave të ekranit, edhe Trixa këto ditë të nxehta vere po i kalon në plazh. Madje postimin e fundit ia dedikon pikërisht Ermal Mamaqit. E veshur me rroba banjo të bardha dhe me një fetë shalqi në duar, Beatrix shkruan: Kjo eshte jeta plako , kshu eshte kur ske pare, rron djath , shalqi ? e xhiro me komardare ‘. Kujtojmë që kjo është një pjesë nga një prej këngëve të vketra të tij që në kohën kur ishte pjesë e grupit ‘The Dreams’.