Çifti në pritje të ëmbël? Pas një viti lidhje Klea Huta dhe Elgiti japin lajmin e MADH (FOTO) – AlpeGossip
Çifti në pritje të ëmbël? Pas një viti lidhje Klea Huta dhe Elgiti japin lajmin e MADH (FOTO)

Çifti në pritje të ëmbël? Pas një viti lidhje Klea Huta dhe Elgiti japin lajmin e MADH (FOTO)

Prej një viti Klea Huta dhe Elgit Doda janë bërë një prej çifteve më të komentuar të showbizit shqiptar. Ata të dy publikojnë herë pas here foto të ëmbla me njëri-tjetrin në Instagram, duke tërhequr gjithmonë vëmendjen e fansave.

Mirëpo ditën e sotme një postim në profilin e Elgitit ka sjellë reagime të shumta nga ndjekësit. Ai shfaqet krah Kleas, taksa janë kapur përdore dhe partnerja e tij e shikon me dashuri.

Ajo që i ka lënë fansat pa fjalë është lajmi i ëmbël që çifti ka dhënë.
“Në pritje të…”- shkruan Elgiti në foton e tij, duke i futur të gjithë në dyshime për një shtatzëni të mundshme të Kleas.