“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “PLASIN” liket, ja kush VIP e rrëmbeu fronin ditën e sotme (FOTOT) – AlpeGossip
“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “PLASIN” liket, ja kush VIP e rrëmbeu fronin ditën e sotme (FOTOT)

“MBRETI I DITËS” NË INSTAGRAM/ “PLASIN” liket, ja kush VIP e rrëmbeu fronin ditën e sotme (FOTOT)

Instagrami është një ndër rrjetet sociale më të ndjekura dhe më të pëlqyera nga përdoruesit e rrjeteve por edhe për VIP-at shqiptarë.

Ata pëlqejnë të postojnë foto, video por edhe të ndiqen nga një numër i madh njerzish.

Në rubrikën e sjellë nga AlpeGossip Mbreti i ditës në instagram do shohim çdo ditë se kush nga VIP-at kryeson listën me më shumë like në postimet e tyre.

Ditën e sotme e kryeson Tayna, kjo nuk është hera e parë që këngëtarja rrëmben fronin. Ajo ka postuar një foto në pishina e veshur me bikini dhe të themi se duket sexy. Kjo e fundit ka marrë 196,316 like e ndjekur nga 1.5 M followersa.

Më pas vjen Capital T me 49.585 like.

Xhemi Shehu me 42,146 like.

Arbana Osmani me 24,822 like.

 

Dhe Adrola Dushi 20,462 like.