“NGANJËHERË THJESHT DUHET TË TREGOSH…”/ Dua Lipa “godet” me fjalët për Shqipërinë – AlpeGossip
“NGANJËHERË THJESHT DUHET TË TREGOSH…”/ Dua Lipa “godet” me fjalët për Shqipërinë

“NGANJËHERË THJESHT DUHET TË TREGOSH…”/ Dua Lipa “godet” me fjalët për Shqipërinë

Artistja me famë botërore, Dua Lipa, ka thënë se nganjëherë thjesht duhet të ngrihesh dhe të tregosh se sa shqiptare je.

Ajo mbrëmë është parë duke kërcyer së bashku me rep artistin Labinot Gashin në Sunny Hill Festival.

“Nganjëherë thjesht duhet të ngrihesh dhe të tregosh se sa shqiptare je në të vërtetë”, ka shkruar ajo në Instagram ku ka 32 milionë ndjekës.