“MË KA HUMBUR NUHATJA”/ Habit moderatorja e njohur: Nuk ndjej as aromën e parfumit – AlpeGossip
“MË KA HUMBUR NUHATJA”/ Habit moderatorja e njohur: Nuk ndjej as aromën e parfumit

“MË KA HUMBUR NUHATJA”/ Habit moderatorja e njohur: Nuk ndjej as aromën e parfumit

Moderatorja e njohur, Gerta Heta, ishte mëngjesin e sotëm e ftuar në emisionin “Në shtëpinë tonë”, në Top Channel, ku ka rrëfyer se ka humbur nuhatjen.

Sipas saj, ajo nuk nuhat as parfume dhe asnjë gjë që ka të bëjë me gatimet. Madje moderatorja e “Hipokratit” mendon se kjo është gjenetike.

“Unë nuk nuhas, kam mish të huaj dhe nuk nuhas as aromën e parfumit, është e tmerrshme. Më ndodhi në shtatzëni pas lindjes së vajzës së dytë. Nuk nuhas fare, zero. Është gjenetike sepse edhe gjyshes sime i ka ikur nuhatja në moshën 36-vjeçare”, tregon Gerta Heta.