Kështu nuk e kishim parë: Reperi i famshëm tregon anën e panjohur të Oriola Marashit - AlpeGossip
Kështu nuk e kishim parë: Reperi i famshëm tregon anën e panjohur të Oriola Marashit

Kështu nuk e kishim parë: Reperi i famshëm tregon anën e panjohur të Oriola Marashit

E kemi parë gjithmonë seksi, provokuese dhe të kuruar, por modelja shqiptare Oriola Marashi ka dhe atë humorin dhe natyralitetin e saj, që jo çdo kush ka fatin ta shohë nga afër.

Por në rrethin e ngushtë të miqve, Oriola nuk e ka problem të dalë pa makijazh dhe të bëjë humor, ashtu si në këtë video që ka publikuar Varrosi.

Reperi i OTR ka ndarë disa momente të Oriolës, e cila bën disa mimika të fytyrës shumë qesharake. Dyshja shfaqen bashkë dhe video është realizuar nga vetë reperi i njohur.

Oriola dhe Varrosi kanë një marrëdhënie mjaft të veçantë shoqërore dhe madje mund të themi se Varrosi është fansi i saj më i madh, pas fotos me bluzën që mbante foton e saj.

 

Më mirë shihni videon dhe do ta kuptoni për çfarë e kemi fjalën: