E ZEZA ELEGANTE DHE SYZE/ Kopjuan njëra tjetrën? Blogeret shqiptare na befasuan me këto detaje – AlpeGossip
E ZEZA ELEGANTE DHE SYZE/ Kopjuan njëra tjetrën? Blogeret shqiptare na befasuan me këto detaje

E ZEZA ELEGANTE DHE SYZE/ Kopjuan njëra tjetrën? Blogeret shqiptare na befasuan me këto detaje

Siç e kemi kthyer në traditë dhe për këtë javë ne kemi përzgjedhur veshjen më të mirë të blogereve.

E dim të gjithë që ngjyra “black” nuk del kurrë nga moda por duket se kohët e fundit tendenca për tu veshur më shpesh rritet në çdo sezon.

Nga eventet tek kafja  e mbasdites  jo vetëm vip-et por edhe blogeret  po preferojnë të dalin të veshura kokë  e këmbë me të zeza. Këtë javë teksa Estela zgjodhi një fustan velvet Lori dhe Armina qëndruan tek xhinset vintage dhe stili i viteve 80. Ndërkohë Jonida na solli plotë  ngjyra në ditët e ngrohta.

Nëse i shihni edhe njëherë fotot me siguri ky detaj nuk iu ka shpëtuar dhe janë pikërisht syzet që po bëjnë namin.

Syze mikro me  color lente epo  mania e ktyre duket se do të pushtojnë muajt e ardhshem.

Jonida Maliqi

Estela Ujka

Anxhelina Kotorri

Lori Hoxha

Armina Mevlani

AlpeNews.al