“IU NGRIT FUNDI”/ Era për pak sa nuk ia zbuloi të gjitha Kate Middleton (FOTO) – AlpeGossip
“IU NGRIT FUNDI”/ Era për pak sa nuk ia zbuloi të gjitha Kate Middleton (FOTO)

“IU NGRIT FUNDI”/ Era për pak sa nuk ia zbuloi të gjitha Kate Middleton (FOTO)

Dukesha Kate Middleton u shfaq mjaft elegante, veshur me një kostum të dizenjuar nga D&G.

38-vjeçarja po vizitonte një spital për fëmijë në Londër, kur ndodhi një incident jo fort i këndshëm. Era e fortë i ngriti fundin nënës së tre fëmijëve dhe Kate për pak sa nuk tregoi më shumë se ç’duhej.

Pavarësisht gjithçkaje, Dukesha dukej mahnitëse me kostumin, duke na bindur edhe njëherë se Kate është një grua me stil dhe plot sharm.