''DESH NA E FUTI N'SHKELM''/ Ja prej kujt personazhi VIP u ndje i ''rrezikuar'' Ermal Mamaqi - AlpeGossip
”DESH NA E FUTI N’SHKELM”/ Ja prej kujt personazhi VIP u ndje i ”rrezikuar” Ermal Mamaqi

”DESH NA E FUTI N’SHKELM”/ Ja prej kujt personazhi VIP u ndje i ”rrezikuar” Ermal Mamaqi

Ermal Mamaqi, një nga moderatorët më të dashur shqiptar, këto ditë ndodhet në Itali. Së bashku me bashkëshorten e tij Amin ata ishin të ftuar në Milano në ”amfAR gala” ku ndodheshin në të njejtin ambjent me shumë VIP-a me famë ndërkombëtare.

Në këtë event ka performuar dhe Rita Ora , këngëtarja e famshme shqiptare me famë botërore. Ermali ka postuar video të saj duke kënduar por më e veçanta ka qenë një video në të cilën, Rita duke performuar sipër në skenë është afruar shumë afër të ftuarve duke kërcyer. Ermali videon e ka shoqëruar me një përshkrim tepër humoristik ku thonte: Desh na e futi n’shkelm. /AlpeGossip.al