”TI E NJOLLOSE DASHURINË TONË”/ Keisi ka një mesazh për Stresin (FOTO) – AlpeGossip
”TI E NJOLLOSE DASHURINË TONË”/ Keisi ka një mesazh për Stresin (FOTO)

”TI E NJOLLOSE DASHURINË TONË”/ Keisi ka një mesazh për Stresin (FOTO)

Prej muajsh Stresi dhe Keisi janë ndarë, por vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes së mediave dhe çdo postim i tyre komentohet. Stresi deklaroi se e ka kaluar ndarjen ndërsa Keisi i habiti të gjithë dy ditë më parë kur i uroi prindërit e reperit publikisht për përvjetorin e martesës.

Ditën e sotme Keisi po e kalon duke parë një telenovelë turke me titull “Hercai” dhe bukuroshja ka filmuar një moment kur personazhi kryesor i thotë personit të zemrës: “Ti e njollose dashurinë tonë”.

Ky duket si një mesazh për Stresin sepse siç e dimë edhe ai i adhuron telenovelat turke. Vitin e kaluar reperi postonte shpesh video duke parë “Kosemin”.