”ZOTI I PASTË NË MBROJTJE SHQIPTARËT”/ Angela Martini poston foton prekëse pas tërmetit – AlpeGossip
”ZOTI I PASTË NË MBROJTJE SHQIPTARËT”/ Angela Martini poston foton prekëse pas tërmetit

”ZOTI I PASTË NË MBROJTJE SHQIPTARËT”/ Angela Martini poston foton prekëse pas tërmetit

Tërmetet e një pas njëshmë që goditën vendin kanë tronditur mbarë opinionin publik. Në rrjetet sociale kanë qarkulluar momente nga më të vështirat me të cilët banorët e kryeqytetit dhe Durrësit u përballën.

Nuk mbetën pa reaguar dhe personat Vip. Ndër ta është dhe Angela Martini e cila me një foto emocionuese të një familje të bashkuar ka shprehur keqardhje për situatën.