FEJESA e Florit THYEN ZEMRAT e vajzave! Shikoni si “QAJNË” në postimin e tij: Si na e bëre… (FOTO) – AlpeGossip
FEJESA e Florit THYEN ZEMRAT e vajzave! Shikoni si “QAJNË” në postimin e tij: Si na e bëre… (FOTO)

FEJESA e Florit THYEN ZEMRAT e vajzave! Shikoni si “QAJNË” në postimin e tij: Si na e bëre… (FOTO)

Një foto e rrallë e Flor Mumajesit me dy duar shtrënguar e për më tepër një unazë fejesë në njërën prej duarve, kushedi sa zemra vajzash ka thyer dje pasdite. Një nga çunat më të preferuar me shumë mundësi nuk është më beqar në qarkullim dhe adhurueset e tij janë çmendur.

Më të guximshmet ia kanë thënë troç në komente se si mundi t’ua bënte këtë gjëmë… bashkë me ca emoji mbytur në lot.

Pati edhe nga ato që e luajtën lojën deri në fund dhe e vunë veten sakaq në vendin e vajzës misterioze duke iu treguar mikeshave: jam unë…

Ndërkohë shumë të tjera kanë vajtuar shansin që sapo iu iku nga duart.

 

Më zemërthyerat ia përplasën në fytyrë. Po si mundi t’ua bënte këtë gjëmë?


Sa shumë adhuruese paska pasur ky djalë.