Unikkatil rikthehet me “BOMBËN” e radhës: Sa shqipe jan tu prit… (FOTO) – AlpeGossip
Unikkatil rikthehet me “BOMBËN” e radhës: Sa shqipe jan tu prit… (FOTO)

Unikkatil rikthehet me “BOMBËN” e radhës: Sa shqipe jan tu prit… (FOTO)

Unikkatil konsiderohet si legjenda e rapit shqiptar. Ai ka vendosur që këtë herë të rikthehet fuqishëm në muzikë dhe këtë e ka treguar postimi i tij i ri.

Ai ka njoftuar në Facebok se kënga e tij e re do të publikohet nesër në orën 18:00 duke mos dhënë detaje të tjera. Mbetet për tu parë nëse do ketë sukses më të madh se projektet e tjera që ka sjellë më parë.

“Konga e re del nesër ne ora 18:00. Sa shqipe jan tu prit boni zhurem me like & komente ne ket post!!”, ka shkruar admini i rrjetit të tij social.

Fansat më të mëdhenj të Unikatil do kenë shansin që ta ndjekin në koncertin që do mbajë në Shqipëri pas pak ditësh. Me 4 gusht, ai do performojë në Durrës dhe biletat kanë filluar të dalin në treg.