NICKY MINAJ NUK E HARRON ZËNKËN ME CARDI B/ Shihni si tallet KEQ me të (FOTO) - AlpeGossip
NICKY MINAJ NUK E HARRON ZËNKËN ME CARDI B/ Shihni si tallet KEQ me të (FOTO)

NICKY MINAJ NUK E HARRON ZËNKËN ME CARDI B/ Shihni si tallet KEQ me të (FOTO)

Nicki Minaj dhe Cardi B u bënë kryefjalë e mediave rozë pas një sherri në Javën e Modës.

Lajmi për përleshjen mes tyre kishte bërë xhiron e botës, por duket se nuk ka mbaruar me kaq.

Së fundi, ishte pikërisht Nicki ajo e cila “ngacmoi” sërish Cardin përmes veprimit që ka bërë në rrjete sociale.

Reperja nxori linjën e veshjeve, e me mbishkrimin që i la ‘thumboi’ pikërisht Cardin, duke përmendur fjalët që ia kishte thënë.

“Nicki u përpoq të ndalonte karrierën time”, ka shkruar ajo, duke u tallur në mënyrë indirekte me Cardin.