KRISTI REFUZON T’I KËRKOJË FALJE ANTONETËS/ Luizi: Për mua është zarf i zi – AlpeGossip
KRISTI REFUZON T’I KËRKOJË FALJE ANTONETËS/ Luizi: Për mua është zarf i zi

KRISTI REFUZON T’I KËRKOJË FALJE ANTONETËS/ Luizi: Për mua është zarf i zi

Pas debatit me Antoneta Koçin, banorët kanë diskutuar me Krist Aliajn për situatën e ndodhur dhe i kanë thënë t’i kërkoj falje.

Por Kristi është shprehur se nuk e ka ofenduar Antonetën në asnjë moment dhe se nuk ka pse kërkon ndjesë.

Ai ka thënë se e gjitha ka qenë një batutë e përshtatshme për atë rast.

Ndërkohë sipas Luiz Ejllit, për Kristin duhet të vijë një zarf i zi.

Kujtojmë se Kristi përdori një frazë në gjuhën angleze “who the fuck is this gay”. Kjo batutë nga ana e tij, acaroi Antonetën, e cila e quajti të paedukatë dhe i kërkoi që atë batutë t’ia thoshte në shqip.