“ME LOGJIKË OLTA E KA HUMBUR KOKË MË KOKË ME TY”/ Luizi-Kiarës: Nëse mbështetësit e mi dhe… – AlpeGossip
“ME LOGJIKË OLTA E KA HUMBUR KOKË MË KOKË ME TY”/ Luizi-Kiarës: Nëse mbështetësit e mi dhe…

“ME LOGJIKË OLTA E KA HUMBUR KOKË MË KOKË ME TY”/ Luizi-Kiarës: Nëse mbështetësit e mi dhe…

Luiz Ejlli duket më se i vendosur që nëse Kiara Tito eliminohet në televotim me Olta Gixharin, edhe ai do e lërë shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Këtë ai e ka thënë prej disa kohësh dhe vijon ra ripërsërisë.

Madje edhe mbrëmë teksa ndodhej në suitë vetëm me moderatoren, këngëtari u shpreh se ‘është e kotë të qëndrojë nëse Olta fiton kundër Kiarës’. Luizi tha se nëse mbështetësit e tij dhe të Titos nuk mposhtin dot mbështetësit e aktores, atëherë ai i vetëm nuk e nxjerr dot Oltën nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

Pjesë nga biseda:

Luizi: Kur arrin ajo me kaluar me ty dhe me mua, ça? Me nejt kot unë? Nuk ja vlen. Dal

Kiara: Si do dalësh?

Luizi: Nuk i ka bërë llogaritë mirë. Kiara, nëse ti del kokë më kokë me Oltën, Olta është kokë më kokë me ne të dy. Ne të dy bashkë kundra asaj dhe i referohem njerëzve që na mbështesin. Pra janë mbështetësit e mi dhe të tutë kundër mbështetësve të Oltës. Në qoftë se ndodh që Olta rri dhe ti ik, i bie që unë nuk ja vlen me nejt. Që kur nuk ja arrit unë bashkë me ty dhe mbështetësit sa kemi bashkë, i bie që rri kot. Kur nuk mundesh me e nxjerr jashtë bashkë, si mund të pretendoj ta nxjerr unë? Ajo me logjikë deri tani e ka të humbur kokë më kokë.