BASHKËPUNIMI I ARMINËS DHE JONIDËS/ Këngëtarja publikon videon në makinën e blogeres (FOTO) – AlpeGossip
BASHKËPUNIMI I ARMINËS DHE JONIDËS/ Këngëtarja publikon videon në makinën e blogeres (FOTO)

BASHKËPUNIMI I ARMINËS DHE JONIDËS/ Këngëtarja publikon videon në makinën e blogeres (FOTO)

Jonida Maliqi na ka suprizuar me videon e postuar në instagram  ajo shfaqet bashkë me Arminën duke udhëtuar në makinë.

Çfarë i ka bërë bukuroshet të jenë bashkë akoma nuk e dim.

Por sigurisht që i bashkon pasioni për  modën, pasi shohim që këngëtarja ka bërë tag  bizneset e tyre.   Ndoshta shum shpejt pritet një bashkpunim.

Të dyja vajzat cilësohen si femrat më të bukura dhe më me stil në showbizin shqiptarë.