U BË NËNË PËR HERË TË PARË/ Zëri i Gjikos dhe Elitës fillon kopshtin, moderatorja nuk mund të ishte më e emocionuar (FOTO) – AlpeGossip
U BË NËNË PËR HERË TË PARË/ Zëri i Gjikos dhe Elitës fillon kopshtin, moderatorja nuk mund të ishte më e emocionuar (FOTO)

U BË NËNË PËR HERË TË PARË/ Zëri i Gjikos dhe Elitës fillon kopshtin, moderatorja nuk mund të ishte më e emocionuar (FOTO)

Në shkurt të vitit 2019, Gjiko dhe Elita Rudi u bënë prindër për herë të parë. Elita solli në jetë një djalë, të cilit i vendosën emrin e veçantë Zëri.

Vogëlushi është bërë shumë i njohur dhe i dashur nga publiku shqiptar, pasi si Gjiko ashtu dhe Elita publikojnë shpesh momente pranë tij në rrjete sociale.

Me anë të një postimi në rrjete sociale, moderatorja ka treguar se Zëri ka nisur kopshtin ditën e sotme. Ajo ka publikuar foto të vogëlushit në Instastory. “Dita e parë e Zërit në kopsht”, ka shkruar Elita, shoqëruar me një emoji që tregon se është shumë e emocionuar për këtë hap.