“A ke planifikuar që djalit tënd ti bësh një motër ose vëlla”/ Përgjigjja e Tunës "nuk pritej" (FOTO) - AlpeGossip
“A ke planifikuar që djalit tënd ti bësh një motër ose vëlla”/ Përgjigjja e Tunës “nuk pritej” (FOTO)

“A ke planifikuar që djalit tënd ti bësh një motër ose vëlla”/ Përgjigjja e Tunës “nuk pritej” (FOTO)

Këngëtarja shqiptarë u është përgjigjur ndjekëse në Instagram, ku ka deklaruar se Tianit do të bëhet me dy motra binjake
Një vit më parë këngëtarja e njohur Tuna u bë nënë për herë të parë. Ajo solli në jetë vogëlushin Tian, me të cilin publikon shpesh foto ose video në profilin e saj në Instagram.

Tuna është një nga këngëtaret më të ndjekur në rrjetet sociale, ajo është mjaft aktive në profilin e saj dhe ditën e sotme i është përgjigjur pyetjeve të shumta të fansave, ku ndër të tjera e kanë ngacmuar edhe për shtatzëninë.

“A ke planifikuar që djalit tënd ti bësh një motër ose vëlla, cilin kishe dashur ti?”- i shkruan fansi.

“Dy motra binjake”- ja ka kthyer Tuna, duke shprehur se çfarë do të dëshironte të kishte kur të bëhet nënë për herë të dytë.