“ÇDO HERË KUR DITA ËSHTË E ZYMTË”/ Enca poston VIDEO provokuese nga shtrati – AlpeGossip
“ÇDO HERË KUR DITA ËSHTË E ZYMTË”/ Enca poston VIDEO provokuese nga shtrati

“ÇDO HERË KUR DITA ËSHTË E ZYMTË”/ Enca poston VIDEO provokuese nga shtrati

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, ka postuar ditën e sotme një video në “Instagram”, ku zbulon se si zgjohet nga gjumi në ditët e ftohta dhe me shi.

“Çdo herë kur është një ditë e zymtë’, ka shkruar Enca në mbishkrimin e videos, duke marrë mijëra pëlqime dhe komente nga më të ndryshmet.

VIDEO

Kujtojmë se këngëtarja nuk ka shumë ditë që është kthyer në Shqipëri, pasi bëri disa ditë pushime luksoze në Dubai.

Nga vendi i bukur, ajo postoi foto e video t? shumta, duke treguar se do donte që të qëndronte atje gjithmonë.