Harrojeni Eni Koçin, shoqja e saj super SEKSI do t’jua heqë trurin (FOTO) – AlpeGossip
Harrojeni Eni Koçin, shoqja e saj super SEKSI do t’jua heqë trurin (FOTO)

Harrojeni Eni Koçin, shoqja e saj super SEKSI do t’jua heqë trurin (FOTO)

Eni Koçi mbahet jo vetëm si një ndër këngëtaret me hitet më të dëgjuara e të klikuara, por edhe si një nga femrat e showbizit më seksi dhe bukuroshe.

Mirëpo vetë Eni na ka bërë ta harrojmë atë për pak kohë, duke na prezantuar shoqjen e saj super hot.

Këngëtarja ka postuar foton e modeles ruse Anastasia Leonova dhe i fton ndjekësit ta ndjekin atë.

Edhe modelja ruse nga ana tjetër ka postuar foton e Enit dhe ka vendosur një diamant për këngëtaren shqiptare.

Siç duket dy vajzat janë mikesha dhe në këtë mënyrë po mbështesin njëra-tjetrën.