Vajza seksi e kreybashkiakut shqiptar që po çmend gjithë çunat (FOTO) – AlpeGossip
Vajza seksi e kreybashkiakut shqiptar që po çmend gjithë çunat (FOTO)

Vajza seksi e kreybashkiakut shqiptar që po çmend gjithë çunat (FOTO)

Trejsi Peçi është vetëm 18 vjeç, por njihet nga të gjithë si ‘vajza e pashait’ për shkak të jetës luksoze dhe postimeve “provokuese”.

E njohur për bukurinë e saj dhe hijeshinë, pavarësisht moshës së saj, vajza simpatike e Kryebashkiakut tëTepelenës ka arritur të tërheqë vëmëndjen e mediave online.

Duket se ndryshe nga moshataret e saj, Treisi ka gjithë luksin që të bëjë një jetë luksoze dhe ta bëjë atë publike në rrjetet sociale.

Vajza e Termet Peçit poston foto nga jeta që bën dhe duket se e trajton me të vërtetë veten si “vajza e pashait”.