U BËNË PRINDËR PËR HERË TË DYTË/ Elita dhe Gjiko çojnë Botën te gjyshja dhe e presin me festë speciale (FOTO) – AlpeGossip
U BËNË PRINDËR PËR HERË TË DYTË/ Elita dhe Gjiko çojnë Botën te gjyshja dhe e presin me festë speciale (FOTO)

U BËNË PRINDËR PËR HERË TË DYTË/ Elita dhe Gjiko çojnë Botën te gjyshja dhe e presin me festë speciale (FOTO)

Në fillim të këtij muaji Elita Rudi dhe Gjiko u bënë prindër për herë të dytë. Moderatorja solli në jetë një vajzë, të cilës i kanë vendosur emrin e veçantë, Bota.

Sot Elita dhe Gjiko kanë udhëtuar drejt Pejës për të prezantuar të voglën me gjyshe Lirijen. Ajo kishte përgatitur një festë speciale për mbesën dhe pamjet i ka publikuar në Instagram.

“Mirë se erdhe Bota tek gjyshja”, shkruhej në tortë.

Nëna e Gjikos ka publikuar edhe një foto shumë të ëmbël ku shfaqet duke e mbajtur Botën në krahë.