E ËMA FESTON DITËLINDJEN/ Beatrix Ramosaj bën urimin prekës: Jemi me fat që të kemi…(FOTO) – AlpeGossip
E ËMA FESTON DITËLINDJEN/ Beatrix Ramosaj bën urimin prekës: Jemi me fat që të kemi…(FOTO)

E ËMA FESTON DITËLINDJEN/ Beatrix Ramosaj bën urimin prekës: Jemi me fat që të kemi…(FOTO)

Ditën e sotme mamaja e Beatrix dhe Alban Ramosaj feston ditëlindjen. Beatrix ka publikuar një foto publikuar një foto ku duket pranë mamasë dhe vëllait të saj dhe  krah postimit shkruan:

“Gëzuar ditëlindjen mami. Jemi shumë të lumtur që kemi një “super” mama si ti. Të urojmë që të kesh një jetë të gjatë dhe të shëndetshme. Zoti të bekoftë. Të duam shumë, shpresojmë ta dish këtë“.

Gjithashtu nuk është hera e parë që këngètarja shpreh dashurinë hapur ndaj të ëmës. Familja Ramosaj janë shumë aktiv në rrjetin social Instagram dhe bëjn shpesh dedikime të ndjera për njëri tjetrin.