KU ËSHTË PARTNERJA E TIJ? Kourtney Kardashian dhe Scott Disicik nisin pushimet pa praninë e Richie-t – AlpeGossip
KU ËSHTË PARTNERJA E TIJ? Kourtney Kardashian dhe Scott Disicik nisin pushimet pa praninë e Richie-t

KU ËSHTË PARTNERJA E TIJ? Kourtney Kardashian dhe Scott Disicik nisin pushimet pa praninë e Richie-t

Kourtney Kardashian dhe Scott Disicik e kanë vërtetuar se një çift i divorcuar, mund të ketë një marrëdhënie të mirë. Mesa duket, dyshja ndodhet në Costa Rica së bashku me fëmijët, Kim Kardashian, Kanye West dhe fëmijët e tyre, por ku ndodhet Sofia Richie? Sipas një burimi për ‘People’, ata kanë zgjedhur këtë destinacion për të xhiruar episodin e ri të ‘Keeping Up With The Kardashian’ dhe kanë ndërmend të qëndrojnë për 2 javë. Përsa i përket Sofia-s, modelja momentalisht ndodhet në New York duke punuar dhe pavarësisht se mund të duket si një ‘skandal’, Sofia, Kourtney dhe Scott kanë një raport të mirë bashkë, madje herë pas here shkojnë për pushime. Kujtojmë se Kourtney dhe Scott janë ndarë para disa vitesh, por duke qenë se kanë 3 fëmijë bashkë, mundohen të kenë një marrëdhënie sa më të mirë.