Merr guximin të pozojë pa grim, por Aurela nxjerrë në pah operacionet plastike (FOTO) – AlpeGossip
Merr guximin të pozojë pa grim, por Aurela nxjerrë në pah operacionet plastike (FOTO)

Merr guximin të pozojë pa grim, por Aurela nxjerrë në pah operacionet plastike (FOTO)

Ajo cilësohet si një nga modelet më të bukura në Shqipëri.

Por, këto ditë nuk është aspak e vështirë të bëhesh e bukur!

Një vizitë tek kirurgu dhe je në rregull me veten për çdo gjë.

Të shumta janë fytyrat publike që i janë nënshtruar operacioneve plastike, e këtu hynë dhe modelja Aurela Hoxha e cila një gjë të tillë se ka pranuar asnjëherë.

Ndonëse, jemi mësuar ta shohim gjithmonë me grim, e teksa përdor shumë photoshop-in në fotografitë që publikon, por ajo kësaj radhe ka guxuar të pozoj pa grim, e që shumë lehtë po bien në sy ndërhyrjet kirurgjike që ajo ka bërë në fytyrën e saj, mollëzat dhe buzëtt.