MORENA HAP DYERT E SHTËPISË LUKSOZE/ Salloni i saj është tjetër nivel (FOTO) – AlpeGossip
MORENA HAP DYERT E SHTËPISË LUKSOZE/ Salloni i saj është tjetër nivel (FOTO)

MORENA HAP DYERT E SHTËPISË LUKSOZE/ Salloni i saj është tjetër nivel (FOTO)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Morena Taraku prej disa ditësh ka zbuluar nëpërmjet fotove të ndryshme disa pjesë të shtëpisë së saj luksoze në Turqi. Nëpërmjet postimeve të saj ajo ka treguar se jeton në një vilë 2 katëshe e  cila ka një pishinë të madhe në oborr.

Ditën e sotme, ajo ka zbuluar dhe një pjesë të brendshme të shtëpisë, konkretisht të dhomës së pritjes ku siç shihet arredimi është i modës më të fundit.

Morena ka publikuar një foto në Instagram ku shihet së bashku me qenushin e saj teksa është ulur në një tavolinë, e gjitha e bërë nga mermeri i zi. Ndërkohë në sy bie dritarja e madhe me pamjen nga pishina dhe një televizor super i madh që qëndron në mur.