SI PËRRALLË/ Albumin e martesës së Gaz Pajës nuk duhet ta humbisni (FOTO) - AlpeGossip
SI PËRRALLË/ Albumin e martesës së Gaz Pajës nuk duhet ta humbisni (FOTO)

SI PËRRALLË/ Albumin e martesës së Gaz Pajës nuk duhet ta humbisni (FOTO)

Aktori shumë i dashur për publikun, Gaz Paja të shtunën kurorëzoi në martesë dashurinë me bukuroshen Ira Seferin, lidhja me të cilën ka qenë në vëmendje të mediave prej disa kohësh.

Gazi dhe Ira u martuan me një dasmë madhështore të organizuar nga “Ami Event” dhe në të morën pjesë shumë personazhe VIP.

Ditën e sotme nusja e Gazit, Ira ka publikuar disa foto nga albumi i martesës të cilat të lënë pa fjalë.

Çifti shfaqet duke pozuar me perëndimin e diellit në sfond teksa Gazi i dhuron një puthje plot dashuri Irës.

Në një foto tjetër Ira shfaqet vetëm, me fustanin e bardhë teksa mban lulet dhe buzëqesh.