PO KALOJNË PUSHIMET NË ZVICËR/ Butrint Imeri dhe Era Istrefi kapen mat (FOTO) – AlpeGossip
PO KALOJNË PUSHIMET NË ZVICËR/ Butrint Imeri dhe Era Istrefi kapen mat (FOTO)

PO KALOJNË PUSHIMET NË ZVICËR/ Butrint Imeri dhe Era Istrefi kapen mat (FOTO)

Butrint Imerin dhe Era Istrefin nuk i lidhte asgjë deri më sot. Këngëtari shumë i pëlqyer nga të rinjtë dhe këngëtarja me famë botërore janë kapur mat në të njëjtin vend ku po kalojnë pushimet.

Butrinti momentalisht ndodhet në Zvicër, në Shën Moritz nga ku ka postuar video nga fluturimi me helikopter e duke shijuar pamjet nga një lartësi e madhe.

Mirëpo orë më parë edhe Era Istrefi ka publikuar video nga i njëjti qytet, teksa shfaqet duke udhëtuar.

Nuk dihet nëse është thjesht rastësi apo dy këngëtarët po i kalojnë pushimet bashkë, por kanë mjaftuar këto postime që të nisin aludimet.