FINALJA “SHIKO KUSH LUAN”/ Getoari “arratiset”, Luana ka një kërkesë: Hajde mo… – AlpeGossip
FINALJA “SHIKO KUSH LUAN”/ Getoari “arratiset”, Luana ka një kërkesë: Hajde mo…

FINALJA “SHIKO KUSH LUAN”/ Getoari “arratiset”, Luana ka një kërkesë: Hajde mo…

Në mbremjen e sotme është finalja e “Shiko Kush Luan ” dhe ishte vet Luana ajo që na i tregoi të ftuarit, ndër të cilë përmendi dhe Getoarin.

Së fundmi Getoari ka ndarë një foto në të cilën shfaqet mjaft në formë dhe nëpërmjet saj na ka treguar dhe se ku ndodhet duke shënuar si pikë vendodhjeje “Aeroportin Ndërkombëtar të Athinës”  dhe ka shkruajtur “airplane mode mood”.

Ndërkohë ajo që na shkojnë sytë menjëherë është komenti i kunatës së tij, Luanës e cila i ka thënë: “Hajde mo se fillon emisioni për pak”.

Mesa duket mbremja e sotme do të ketë shumë surpriza dhe Luana mezi po pret t’i ndajë ato me ne.

ALPEgossip.al