Irma Libohova tregon për debatet me motrën: Ne rrallë zihemi, por kur e bëjmë… – AlpeGossip
Irma Libohova tregon për debatet me motrën: Ne rrallë zihemi, por kur e bëjmë…

Irma Libohova tregon për debatet me motrën: Ne rrallë zihemi, por kur e bëjmë…

Irma Libohova ka qenë ditën e sotme e ftuar në emisionin, Kripë dhe Piper me Alfion dhe Indritin për të gatuar “karkaleca kërce”.

Irma ka folur rreth pasionit të saj për muzikën, gatimet e preferuara dhe marrëdhenien e ngushtë me Erandën. Ato i kemi parë gjithmonë të pandara në skenë, po në jetën e tyre private?
Irma u pyet nëse debaton ndonjëherë me Erandën.

Këngëtarja zbuloi se rrallë herë debatojnë dhe kjo ndodh kryesisht për veshjet e tyre.