Do të shkriheni së qeshuri: Bes Kallaku bën rrëzimin spektakolar në mes të qendrës tregtare (VIDEO) - AlpeGossip
Do të shkriheni së qeshuri: Bes Kallaku bën rrëzimin spektakolar në mes të qendrës tregtare (VIDEO)

Do të shkriheni së qeshuri: Bes Kallaku bën rrëzimin spektakolar në mes të qendrës tregtare (VIDEO)

Në skenën shqiptare, ai njihet si një prej aktorëve më të mirë të humorit. Por Besart Kallaku nuk i lë improvizimet e tij komike edhe jashtë skenës.

Aktori i famshëm së fundmi ndodhet në Itali, ku dhe ka shkrirë së qeshuri me shumë mundësi personat pranë tij në një qendër tregtare.

Siç shihet në një video të postuar prej tij në Instagram, Besi fillimisht ecën i qetë me disa çanta shopping-u në dorë, ndërsa pak hapa më tej, ai rrëzohet përtokë dhe çantat shpërndahen rreth e rrotull.

“O si u ka çu n’kom ajo e shkreta përballë majtas. Hahahaahahah…”-ka shkruar Kallaku në përshkrimin e videos. Ndiqni videon komike.