PËR FAMË APO PËR PUNË? Njihuni me ISH partnerët e VIP-ave që janë bërë bashkë (FOTO) – AlpeGossip
PËR FAMË APO PËR PUNË? Njihuni me ISH partnerët e VIP-ave që janë bërë bashkë (FOTO)

PËR FAMË APO PËR PUNË? Njihuni me ISH partnerët e VIP-ave që janë bërë bashkë (FOTO)

Edhe pasi janë ndarë jo rrallë herë shoim se vipav mbajnë marëdhënie të mira me ish partnerët e tyre.

Kjo për shkak se bëjnë të njëjtën punë apo për shkak të famës. Gjithashtu edhe ish partnerët mund të krijojnë miqësi me njëri tjetrin apo të punojnë duke mos ndjerë xhelozi apo mëri.

Ndoshta është e vërtetë që me kalimin e kohës ndenjat zhduken dhe prandaj nuk shfaqet si problem të qëndruarit në të njëjtin ambjent me ish-at e partnerit. Këtë e kanë provuar edhe disa nga figurat e famshme të ekranit duke treguar kështu edhe një farë shembulli qytetarie.

Roza Lati dhe ish gruaja e Stines 

Së fundmi moderatorja e njohur ka lajmëruar s enë puntatën e ardhshme të emisionit të saj, do të ketë të ftuar ish bashkhorten e Stines, i cili gjithashtu ka qenë ish bashkëshorti i saj.

Angela Martini dhe Dafina Zeqiri, dy ish të dashurat e Ledrit

Gjithashtu, Dafina dhe ish e dashura tjetër e Ledrit, kanë performuar së bashku në të njëjtën skenë në “Sunny Hill Festival”

/AlpeNews.al