JANË NDARË APO JO? Zbulohet ç’ka ndodhur në të vërtet me Norën dhe Robertin (FOTO) – AlpeGossip
JANË NDARË APO JO? Zbulohet ç’ka ndodhur në të vërtet me Norën dhe Robertin (FOTO)

JANË NDARË APO JO? Zbulohet ç’ka ndodhur në të vërtet me Norën dhe Robertin (FOTO)

Nora dhe Roberti kanë qenë në qendër të vëmendjes së fundmi për shkak të lajmeve se ata janë ndarë. Çifti me deklaratat e tyre i shtuan edhe më shumë aludimet duke u shprehur se të ardhmes nuk i dihet.

Madje kolegë të tyre të afërt ishin shprehur se Nora dhe Roberti e kanë menduar ndarjen dhe ishin shpirtërisht të përgatitur. Mirëpo sot është zbuluar nga burime për “Iconstyle” se çifti është ende bashkë dhe më të lumtur se kurrë.

Gjithashtu bëhet e ditur se në koncertin që Nora performoi pak ditë më parë në Tiranë, këngëtarja shoqërohej nga Roberti.