“NGA ZEMRA IME”/ Arbana “SURPRIZOHET” nga njeriu më i “DASHUR” për të (FOTO) – AlpeGossip
“NGA ZEMRA IME”/ Arbana “SURPRIZOHET” nga njeriu më i “DASHUR” për të (FOTO)

“NGA ZEMRA IME”/ Arbana “SURPRIZOHET” nga njeriu më i “DASHUR” për të (FOTO)

Arbana Osmani mbetet një nga moderatoret më të dashura për publikun dhe ndër më të komentuarat në media, ku jeta e saj private nuk ka mbetur pa qenë në vëmendje kryesore.

Arbana është nënë e një djali të cilin nuk parapëlqen ta ekspozojë shpesh në rrjete sociale, por atëherë kur poston foto tërheq gjithnjë vëmendjen.

Ditën e sotme moderatorja është surprizuar nga vogëlushi i cili i ka dhuruar lule.