I kishte të gjata deri tek beli, këngëtarja shqiptare qeth flokët dhe na shokoi – AlpeGossip
I kishte të gjata deri tek beli, këngëtarja shqiptare qeth flokët dhe na shokoi

I kishte të gjata deri tek beli, këngëtarja shqiptare qeth flokët dhe na shokoi

Këngëtarja e njohur shqiptare dhe ndër më të komentuarat në media, Fraka Krelani njihet për stilin e saj të veçantë dhe ekstravagant. Së fundmi Flaka realizoi një set fotografik me të cilin tërhoqi vëmendjen e të gjithëve ku tregonte format perfekte trupore, e veshur me të zeza e flokët e gjatë deri tek beli.

Mirëpo sot këngëtarja ka bërë të papriturën dhe i ka qethur flokët.

“Kthim tek ky stil i flokëve, për herë të parë e bëra në 2012-ën”, shkruan Flaka në foton ku tregon prerjen e re me shumë stil.