PAS MUAJ TË MJALTIT/ Gjiko dhe Elita Rudi i drejtojnë armët njëri-tjetrit (FOTO) – AlpeGossip
PAS MUAJ TË MJALTIT/ Gjiko dhe Elita Rudi i drejtojnë armët njëri-tjetrit (FOTO)

PAS MUAJ TË MJALTIT/ Gjiko dhe Elita Rudi i drejtojnë armët njëri-tjetrit (FOTO)

Ata janë çifti i sapo martuar më i famshëm i momentit në vendin tonë. Gjiko dhe Elita Rudi kanë qenë në qendër të vëmendjes ditët e fundit si për martesën e tyre edhe për aludimet se Elita mund të jetë shtatzënë.

Nuk kemi patur ende një konfirmim nga çifti në fjalë mirëpo nga fotot e publikuara  dyshimet duken të vërteta.

Gjiko ai që ka publikuar një foto ku shfaqet me partneren e tij teksa i drejtojnë armët njëri-tjetrit. Të jetë vallë videoklipi i rradhës i reperit?

View this post on Instagram

⏳🤫…

A post shared by GJ I K O (@gjikotheflyboy) on