“E PABESUESHME JA…”/ Publikohen fotot: Si dukej Ronela Hajati para se të bëhej e famshme – AlpeGossip
“E PABESUESHME JA…”/ Publikohen fotot: Si dukej Ronela Hajati para se të bëhej e famshme

“E PABESUESHME JA…”/ Publikohen fotot: Si dukej Ronela Hajati para se të bëhej e famshme

Ronela Hajati është padyshim një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar, jo vetëm për talentin e saj të padiskutueshëm në muzikë, por edhe për karakterin e çiltër dhe të sinqertë.

Ronela prej vitesh mbetet ndër më të komentuarat në media dhe rrjete sociale si për anën profesionale, ashtu edhe për atë private.

Megjithatë me siguri të gjithë jeni kuriozë të shihni si dukej këngëtarja vite më parë, para se të bëhej e famshme si sot.

Ka qenë vetë Ronela që publikoi pak më parë dy foto të disa viteve më parë, në njërën shfaqet në moshën 8-vjeçare dhe në tjetrën kur ishte 15 vjeç.