ZBULOHET SHIFRA E “ÇMENDUR”/ Ja sa fiton Baris Arduç në një reklamë – AlpeGossip
ZBULOHET SHIFRA E “ÇMENDUR”/ Ja sa fiton Baris Arduç në një reklamë

ZBULOHET SHIFRA E “ÇMENDUR”/ Ja sa fiton Baris Arduç në një reklamë

Pas suksesit në serialin “Dashuri me qira” Baris Arduç është kthyer në një nga aktorët më të paguar turq.

Falë talentit dhe fizikut të tij ai ka arritur të bëhet imazh i disa produkteve të rëndësishme turke, të cilat kanë pasur shitje të çmenduara që pasi Baris u bë imazh i tyre. Së fundmi ai është bërë imazhi i një kompanie makinash dhe shuma që ka marrë nga spoti është marramendëse.

Mediat turke shkruajnë se falë këtij spoti ai i ka shtuar pasurisë së tij 3 milionë dollarë. Këto para aktori ka menduar t’i investojë në pasuri të patundshme, të cilat do i kthejë në biznese.

Ndërkohë Baris është duke menduar të nënshkruajë disa kontrata të reja pune që lidhen me televizionin.