NDËR MË TË PAGUARAT/ Supermodelet pushtojnë pasarelën e Versace – AlpeGossip
NDËR MË TË PAGUARAT/ Supermodelet pushtojnë pasarelën e Versace

NDËR MË TË PAGUARAT/ Supermodelet pushtojnë pasarelën e Versace

Ata janë disa nga supermodelet më të kërkuara dhe më të paguara.

Dhe Hailey Baldwin, Gigi Hadid, Emily Ratajkowski dhe Kaia Gerber e vërtetuan këtë ndërsa pushtuan pasarelën e Versace në New York, mbrëmjen e së dielës.

Yjet e pasarelës sfiluan duke prezantuar koleksionin e shtëpisë së madhe të modës.

Vajzat dukeshin të mrekullueshme ndërsa siguruan vëmendjen e të gjithëve.

Gjithashtu shkëlqyen supermodelet Irina Shayk dhe Stella Maxwell.