MAMI ME DY ÇUNAT/ Sara fotografohet me barkun e rrumbullakosur në plazh (FOTO) – AlpeGossip
MAMI ME DY ÇUNAT/ Sara fotografohet me barkun e rrumbullakosur në plazh (FOTO)

MAMI ME DY ÇUNAT/ Sara fotografohet me barkun e rrumbullakosur në plazh (FOTO)

Trashëgimtarja e ‘Top Medias’ Sara Hoxha dhe moderatori Ledion Liço dhanë pak javë më parë lajmin se shumë shpejt do të bëhen sërish prindër.

Ndërsa në ditëlindjen e Ledionit, Sara zbuloi publiksht gjininë e fëmijës duke treguar se do të bëhet me një tjetër djalë. Së fundmi, çifti i famshëm së bashku me London janë larguar nga Shqipëria dhe po pushojnë në një vend ekzotik.

Sara ka publikuar pak më parë një foto ku shihet e veshur me rroba banjo teksa në sy bie barku i saj i rrumbullakosur që është rritur edhe më shumë. ‘Beba’, ka shkruar Sara pranë fotos ku London shihet pranë nënës dhe vëllait që ende s’ka lindur.