ÇAN NUK I THA PUBLIKISHT TUNËS/ Roberti pendohet dhe shihni ç’bën (FOTO) – AlpeGossip
ÇAN NUK I THA PUBLIKISHT TUNËS/ Roberti pendohet dhe shihni ç’bën (FOTO)

ÇAN NUK I THA PUBLIKISHT TUNËS/ Roberti pendohet dhe shihni ç’bën (FOTO)

Debati i bujshëm mes Tunës dhe Robertit për muaj të tërë ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave. Ishte Roberti ai që vitin e kaluar deklaroi publikisht se ai dhe Tuna nuk kishin raporte të mira dhe më pas dyshja nuk i kursyen kunjat e ironitë ndaj njëri-tjetrit.

Roberti ishte i ftuar sot në emisionin “Trokit” ku u pyet nëse ishte bërë pishman për deklaratat që ka bërë dhe përgjigja e tij nuk pritej.

“Ndoshta po, ka disa deklarata që mbase po. Njerëzit nuk dinë të vërtetën, por po ta dinin do më thonin mirë ke bërë. Njerëz jemi gabojmë”, u shpreh Roberti.

“Me Patrisin çdo gjë është ok. Me nipin shihemi, është mirë marshalla”, shtoi këngëtari.