“A NGOPESH NDONJËHERË ME LEKË”?/ Bes Kallaku befason me përgjigjen: Mund të jem nga njerëzit më të pasur në botë – AlpeGossip
“A NGOPESH NDONJËHERË ME LEKË”?/ Bes Kallaku befason me përgjigjen: Mund të jem nga njerëzit më të pasur në botë

“A NGOPESH NDONJËHERË ME LEKË”?/ Bes Kallaku befason me përgjigjen: Mund të jem nga njerëzit më të pasur në botë

Bes Kallaku është një ndër aktorët më të preferuar të humorit në vend, dhe sigurisht të gjithë mund të shkojnë nëpër mend pasurinë e tij nga fitimet e mëdha nëpër shfaqje të ndryshme ku ai merr pjesë.

I ftuar në “Late night show” nën drejtimin e Kastro Zizos, Bes Kallaku ka marrjë pyejtet e drejtpërdrejta të moderatorit: A ngopesh ndonjëherë me lek o plak? A je i pasur Bes, unë e di që je?

Bes Kallaku i vënë paksa në siklet është shprehur se pasuria e tij më e madhe është Ajka, vajza e tij.

“Unë tani që kam Ajkën, vajzën time mund të jem nga njerëzit më të pasur në botë,”– është përgjigjur Bes Kallaku