FANSAT KAPIN “MAT” YLLI LIMANIN/ Reagimet e tij pas lëvizjeve provokuese të Elvana Gjatës bëjnë xhiron e rrjetit – AlpeGossip
FANSAT KAPIN “MAT” YLLI LIMANIN/ Reagimet e tij pas lëvizjeve provokuese të Elvana Gjatës bëjnë xhiron e rrjetit

FANSAT KAPIN “MAT” YLLI LIMANIN/ Reagimet e tij pas lëvizjeve provokuese të Elvana Gjatës bëjnë xhiron e rrjetit

U kape mat, Yll Limani. Fansave nuk u kanë shpëtuar ato shikimet ndaj Elvana Gjatës.

Dy artistët kanë realizuar së fundmi një koncert të përbashkët, ku si gjithnjë Elvana ishte veshur me shumë stil por edhe shumë provokuese. Këngëtarja kishte zgjedhur një body blu që ekspozonte format e saj për tu patur zili.

Teksa po performonte me Yllin, Elvana ka provokuar me disa lëvizje duke kthyer shpinën nga ai dhe turma. Në këtë moment, Ylli nuk ka duruar dot dhe ka bërë disa shprehi në fytyrë që u shoqëruan me brohoritje teksa janë bërë virale në rrjetet sociale. Dhe sigurisht njerëzit i japin të drejtë- Elvana është Elvana.

VIDEO