Nuk paska të ndalur/ Rike Roçi e parezistueshme, gjoksi i saj një BOMBË në këto ditë me diell (FOTO) – AlpeGossip
Nuk paska të ndalur/ Rike Roçi e parezistueshme, gjoksi i saj një BOMBË në këto ditë me diell (FOTO)

Nuk paska të ndalur/ Rike Roçi e parezistueshme, gjoksi i saj një BOMBË në këto ditë me diell (FOTO)

Ish banorja e Big Brother ka ndezur sërish rrjetin me postimin e saj super sexy.
Prej ditësh Rike Roçi është duke shijuar detin dhe këtë herë ka provokuar fansat me një foto ku bie qartë në sy gjoksi i saj bombastik.

Gjithmonë postimet e saj nuk mund të anashkalohen pasi Rikja duket në çdo publikim në super formë.