ME NJË VIDEO DUKE KËNDUAR/ Afrona i bëri gjërat e qarta për të gjithë adhuruesit e Bleros – AlpeGossip
ME NJË VIDEO DUKE KËNDUAR/ Afrona i bëri gjërat e qarta për të gjithë adhuruesit e Bleros

ME NJË VIDEO DUKE KËNDUAR/ Afrona i bëri gjërat e qarta për të gjithë adhuruesit e Bleros

Afrona Dika ka publikuar së fundmi një video ku shfaqet në makinë duke kënduar këngën e të fejuarit të saj, Blero. Mbështetja e saj për bashkëshortin e ardhshëm ka qenë e përhershme dhe shpesh publike, por këtë herë bukuroshja ka bërë edhe një ‘sqarim’ të vogël. Krahas postimit ajo shkruan: “Fansja jote më e madhe”, duke lënë të kuptohet se vendin e parë në listën e fanseve të këngëtarit e zë vet ajo.Biondja simpatike dhe këngëtari janë të lidhur prej kohësh dhe këtë vit do kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë. Pas shumë vështirësive më në fund marrëdhënia e tyre do finalizohet.